Zsarolóvírusok célkeresztjében az egészségügy – hackerek tarolják le a kórházakat
Mivel az egészségügyi ellátórendszerek is egyre inkább digitális megoldásokra támaszkodnak, és rengeteg érzékeny betegadatot gyűjtenek, ezért a kiberincidensek száma is egyre több, mondta Bánáti-Baumann Anna, az Óbudai Egyetem adjunktusa, kutatásvezetője egy egészségügyi kiberbiztonsággal kapcsolatos eseményen.




