Örömhír: több pénz ütheti a markunkat, ráadásul ingyen
A Fogyasztóvédelmi Albizottság kedden egyhangúan megszavazta a javaslatot.
Örömhír: több pénz ütheti a markunkat, ráadásul ingyen
A Fogyasztóvédelmi Albizottság kedden egyhangúan megszavazta a javaslatot.
Azt sem tudják mennyibe kerül, mégsem akarják elfogadni
Egyre elterjedtebb az elektronikus fizetés, de még mindig sok hazai kereskedő ódzkodik a bevezetésétől a magas költségek miatt. Az OTP felméréséből kiderült, a csak készpénzes fizetést biztosító vállalkozások fele nem tudja megbecsülni, hogy mennyibe kerül egy kártyás fizetést biztosító POS-terminál üzemeltetése havonta. A hazai kereskedők jelentős része a készpénzelfogadás költségeit is alábecsüli.
Már nem divat a bankrablás, sokkal gátlástalanabb módon lopják a legtöbb pénzt
Kockázatos bankrablások helyett mindinkább az egyszerűbben feltörhető ATM-eket veszik célba az európai bűnözői csoportok. Van egy ország, amelyet kimondottan kedvelnek.
Görcsösen ragaszkodnak a készpénzhez a fiatalok, nagyon megégethetik magukat
Annak ellenére növelték a milleniálok a készpénzben tartott megtakarításaik mértékét, hogy optimistábbak voltak a gazdaságot, a jövedelmeiket, az élethelyzetüket és a befektetéseiket illetően.
Bajban a bankkártyás fizetések, az OTP-nél már megszűnt a probléma
Technikai hiba okozott nehézséget reggel egyes, az OTP Bank által üzemeltetett fizetési terminálok és egy bizonyos kártyatípus esetében.