Érik az újabb magyar élelmiszerbotrány - elszabadulhatnak az árak
Borítanák a bilit a kereskedők, ugyanis véleményük szerint nem az útdíj miatt kényszerítik rájuk a termelők a magasabb átvételi árakat, hanem sokkal inkább a szűkös árualap miatt. Szerintük nem az útdíj bevezetése miatt emelkednek az árak.




