Az USA kész a károsanyag-kibocsátás részleges korlátozására
A környezeti károk csökkentése érdekében az Egyesült Államok kész korlátozni erőművei kén-dioxid-, nitrogén-oxid- és higanykibocsátását - jelentette be a Fehér Ház. A Washington által elvetett kiotói egyezményt kiváltó javaslat nem terjed ki a negyedik legnagyobb szennyező anyagra, a szén-dioxidra.
