BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

kef

09.
02.
16:59

Vizsgálóbizottsággal derítenék ki, kik húztak hasznot a Microsoft-beszerzésekből

Az "egyes kormányzati szoftverlicenc beszerzések körülményeinek tisztázására, valamint az ezekkel kapcsolatos korrupció feltárását szolgáló vizsgálóbizottság" létrehozását kezdeményezik ellenzéki képviselők, az erről szóló javaslatot hétfőn nyújtották be a parlamentben. A Microsoft a magyarországi ügyletei miatt milliárdos bírságot fizet az USA-ban.

Szerző(k):
Domokos Erika