Újabb nemzeti konzultációval sulykolnák a brüsszelezést a magyarok fejébe
A Fidesz-KDNP frakció egyetért Orbán Viktorral abban, hogy minden baj okozója a brüsszeli szankciók az Ukrajnát lerohanó Oroszországgal szemben, ezért a parlamenti frakció arra kéri a kormányt, indítson nemzeti konzultációt az energiaszankciókról, mert már nagyon kíváncsiak a magyar emberek véleményére.




