Eloltották a tüzet a részeg patvarci férfinál, majd átvágta a tűzoltók tömlőjét
A Balassagyarmati Járási Ügyészség vádat emelt egy 21 éves patvarci férfival szemben, aki a portáján kigyulladt tűz oltása után a tűzoltók tömlőjét egy késsel átvágta, írja közleményében a Nógrád Megyei Főügyészség.




