A déli országrészben végezte a legnagyobb pusztítást a vihar
Elsősorban a déli országrészben okozott károkat a pénteki vihar, 323 tűzoltói beavatkozásra volt szükség: szél és jég okozta épületkárok, leszakadt villanyvezetékek, valamint utakra, kerítésekre, háztetőre dőlt fák miatt hívták a tűzoltókat – közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője szombaton az MTI-vel.




