Koronavírus: Csehországban állami pénzalapot hoznak létre a károk enyhítésére
Csehországban már 26-ra emelkedett az új koronavírussal fertőzött személyek száma. A betegség eddig minden esetben enyhe lefolyású - közölte vasárnap reggel az egészségügyi tárca az MTI szerint.




