Újabb 3 személynél diagnosztizáltak új koronavírus-fertőzést
Magyarországon 16-ra nőtt a diagnosztizált új koronavírussal fertőzöttek száma. Egy iráni és két magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (Covid-19) - olvasható a koronavirus.gov.hu-n.




