Már 30 koronavírus-fertőzött van Magyarországon
A reggeli adatok óta Magyarországon újabb 5 magyar állampolgárnál mutattak ki új koronavírus-fertőzést (Covid-19 vagy SARS-CoV-2), ezzel 30-ra nőtt a hazánkban diagnosztizált fertőzöttek száma - írja a kormányzati tájékoztatási portál.




