Karácsony Gergely egyelőre nem szigorítana Budapesten
Elképzelhető, hogy szükség lesz szigorításra néhány hét múlva, ha a fertőzöttek száma nagyobb mértékben növekszik, de egyelőre nem látja indokoltnak Karácsony Gergely, hogy szigorítsanak a járványügyi intézkedéseken - közölte a főpolgármester az ATV Híradójának.




