BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

karácsony_gergely

05.
03.
13:57

A kormány besokallt: visszaköveteli a Lánchidat

A budapesti lakógyűlés két kérdése kapcsolódik a Lánchídhoz: az egyik a kormány a hozzájárulási ígéretének betartásáról, a másik a megújult Lánchíd forgalmi rendjéről szól – jelentette be Karácsony Gergely főpolgármester. Reagált a Fidesz budapesti szervezete, szerintük a kormány azzal a feltétellel adta a pénzt a hídra, hogy 18 hónapnál tovább nem korlátozzák a járműfogalmat.

Szerző(k):
Varga Csenge