Trump újra kampánygyűlést tartott - megrettentek a járványügyi szakemberek
Több mint három és fél hónap után ismét kampánygyűlést tartott szombat este az oklahomai Tulsában Donald Trump amerikai elnök, aki a novemberi elnökválasztáson újra ringbe száll az elnöki poszttért. Az esetmény megtartását járványügyi szakemberek is élesen kritizálták, miután gócpont kialakulásától tartottak. A teltház egyébként ezúttal elmaradt.




