Kampány indul a biztonságos gyógyszerhasználatért
November 19-23. között immár harmadszor zajlik az a nemzetközi kampány, amely a lakosság gyógyszer-mellékhatásokkal kapcsolatos tájékozottságát, a feltételezett mellékhatások bejelentését hivatott ösztönözni. A kampányban Magyarországi is részt vesz.




