Sokmilliós jutalmakat osztanak Budapesten
Hat fővárosi társaság vezetője múlt évi prémiumfeladatainak teljesítettségéről és a kapcsolódó kifizetésekről döntött szerdán a Fővárosi Közgyűlés. A prémiumok mértékét a főváros vagyonrendelete szabályozza.
Sokmilliós jutalmakat osztanak Budapesten
Hat fővárosi társaság vezetője múlt évi prémiumfeladatainak teljesítettségéről és a kapcsolódó kifizetésekről döntött szerdán a Fővárosi Közgyűlés. A prémiumok mértékét a főváros vagyonrendelete szabályozza.
Kétmilliárdos jutalmat kaptak az állami cégek vezetői
Az állami vállalatok vezetői 2012-re 2,2 milliárd forint jutalmat kaptak. A 31 cég adatait tartalmazó listából kiderül, hogy a legjobban a Magyar Posta, a MÁV-csoport és a Szerencsejáték Zrt. vezetői jártak.
Banki bónuszok: betelt a pohár Ausztriában
Ettől az évtől szigorúbban vizsgálja a banki bónuszokat helyszíni ellenőrzései során az osztrák pénzügyi felügyelet (FMA) - írták osztrák lapok csütörtökön.
Orbán megfenyegette a jutalmat felvett polgármestereket
Orbán Viktor miniszterelnök - a Blikk birtokába jutott körlevél szerint - vissza akarja fizettetni a kormánypárti városvezetőkkel a felvett jutalmakat.
Arcpirító jutalmakat kaptak a polgármesterek
Bár nehéz évük volt az adósságokkal küszködő helyhatóságoknak, több kerületi önkormányzatban milliókat osztottak ki jutalom gyanánt - írta a Blikk.