Jövőre jöhet az elektronikus jegyrendszer a helyközi tömegközlekedésben
A fenntartható közösségi személyszállítás fejlesztése érdekében megkezdődött a Helyközi Közösségi Közlekedési Információs Rendszer (HKIR) kivitelezése, már 2019 októberében megkezdődhet a próbaüzem, jövő nyárra pedig élesben is működésbe léphet a az egységes elektronikus jegyrendszer a helyközi közösségi közlekedésben - írja közleményében az Innovációs és Technológiai Minisztérium.




