Bebörtönözték a kínaiak a koronavírus-járványról elsőként tudósító újságírót
Négy év börtönre ítélte egy kínai bíróság azt az újságírónőt, a 37 éves Csang Csant, aki az elsők között tudósított a vuhani járványkitörésről az év elején - számolt be az Euronews.




