Ghánai kórházra gyűjtött, most börtön vár rá
Pénzmosásért ítélt el egy asszonyt a Szekszárdi Törvényszék. A két év, négy évre felfüggesztett börtönbüntetést azért kapta, mert egy állítólagos ghánai kórház építésére kért adományok eljuttatásában működött közre. Tevékenységével akkor sem hagyott fel, amikor az adománygyűjtés ügyében csalás miatt eljárás indult, és még csak tanúként hallgatták meg.




