Nemek közti egyenlőség a munkahelyen: még van hová fejlődni
A technológiai területen dolgozó nők több mint fele úgy látja, hogy az elmúlt két évben javult a helyzet a nemek közötti egyenlőség terén a munkahelyükön, bár még mindig kevés nő dolgozik az ágazatban, de a távmunka javított az elfogadottságon.




