Egy kormánytisztviselő egy "titkos felületen" nyúlt bele az OKJ-vizsgáztatásba
Két embert letartóztatott a Budai Központi Kerületi Bíróság a szabálytalan OKJ-vizsgáztatás ügyében, a házaspár a gyanú szerint kenőpénzért szervezett a jelentkezőknek az Országos Képzési Jegyzékben (OKJ) szereplő vizsgákat - közölte a Fővárosi Törvényszék pénteken az MTI-vel. A sikeres vizsgákért 150-440 ezer forintot kaptak a "szervezők".




