Gellert kaptak az olajárak, működésbe lépett az olajkartell
Miután egy hete már fél éve nem látott szintre estek vissza az olajárak, most újra emelkedésnek indultak. Pedig közel lehet egy megállapodás Iránnal. Csakhogy az olajkartellt vezető Szaúd-Arábia inkább csökkentené a kitermelést.




