A rendőrség nekiment a meghökkentő tartalmaknak
Február 5-én, a biztonságos internethasználat világnapján a rendőrség több rendezvényt szervezett, valamint egy útmutatót is kiadtak a felhasználóknak, hogy elkerüljék a veszélyeket.
A rendőrség nekiment a meghökkentő tartalmaknak
Február 5-én, a biztonságos internethasználat világnapján a rendőrség több rendezvényt szervezett, valamint egy útmutatót is kiadtak a felhasználóknak, hogy elkerüljék a veszélyeket.
A nyugdíjasok szeretik az ingyen laptopot
Az internethasználat enyhíti az idősek magányát, hátráltatja az egészségromlást, a demencia kialakulását és javítja biztonságérzetüket - jelentette ki Jeneiné Rubovszky Csilla, az Innovációs és Technológiai Minisztérium Innovatív digitális idősügyi programjának koordinációjáért felelős miniszteri biztosa.
Újabb felvásárlás a magyar távközlési piacon - mi jöhet még?
A magyar távközlési piacon is beindult a konszolidáció, ami érdekes helyzeteket és nagy versenyfutást eredményezhet a piaci pozíciók megtartásáért, javításáért. Az Invitech például a napokban zárt le egy tranzakciót, melynek keretében egy 400 kilométeres budapesti hálózatot vásárolt fel - mondta el a Napi.hu-nak adott interjújában David Blunck, az Invitech vezérigazgatója, akivel a magyar piacon várható változásokról beszélgettünk. Blunck szerint izgalmas idők jönnek.
A Deutsche Telekom tovább dolgozna a kínai Huawei-el
Lemaradna Európa a következő generációs mobil távközlési hálózatok telepítésében az Egyesült Államok és Kína mögött, ha a kormányok kizárnák a kínai Huawei Technologies Co. vállalatot a hálózati tenderekből - idézi a Bloomberg hírügynökség a Deutsche Telekom AG. (DT) német távközlési konszern egy belső, bizalmas munkaanyagát.
Elindult Magyarország első szabványos 5G állomása
A Magyar Telekom január végén elindította az első szabványos 5G állomását Zalaegerszegen - adta hírül a telekommunikációs vállalat.