BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
header

internet

02.
22.
16:11

Szemmel látható hasznot hozhat a felforgató technológia

A cégek több mint egyharmada használja a dolgok internetét (IoT), a felhasználók aránya az amerikai régióban ugrott a legnagyobb mértékben, így nem meglepő, hogy itt is hozott a legtöbbet a vállalatoknak az új technológia. Az IoT használóinak 74 százaléka úgy gondolja, hogy azok a vállalatok, amelyek nem használják az IoT-t, le fognak maradni a versenyben - egyebek mellett ez derül ki egy friss kutatásból.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna