BUX 139220.63 -0,06 %
OTP 45330 0,07 %
header

internet

09.
05.
14:17

Melyik országban mobilneteznek a legtöbbet a magyarok?

A roamingdíjak eltörlését követően megugrott a külföldön is netező előfizetők száma. A Telenor előfizetői a 2017-es, kedvező EU roaming szabályozás életbe lépése óta több mint 2,2 millió gigabájt adatforgalmat bonyolítottak az EU-ban az elmúlt egy évben; ezzel együtt Európán kívül is nőtt a roaming adathasználat - derül ki a mobilszolgáltató legfrissebb felméréséből.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna