Szíria miatt vágott Mol-célárán a UBS
A svájci UBS vételről semlegesre rontotta a Mol részvényeire vonatkozó ajánlását, míg tizenkét hónapos célárát 22 500 forintról 20 000-re vágta.
Szíria miatt vágott Mol-célárán a UBS
A svájci UBS vételről semlegesre rontotta a Mol részvényeire vonatkozó ajánlását, míg tizenkét hónapos célárát 22 500 forintról 20 000-re vágta.
Hernádi távozna a Mol-tól?
A Népszava online állítása szerint egy ideje tényként kezelik szakmai körökben, hogy Hernádi Zsolt távozik a MOL éléről. A szóbeszéd szerint Fellegi Tamás venné át az olajvállalat irányítását a következő közgyűlésen.
Megugrott az INA profitja
Az INA-csoport csaknem háromszorosára, több mint 2 milliárd kunára (1 kuna több mint 40 forint) növelte nyereségét az év első kilenc hónapjában, a tavalyi év hasonló időszakával összehasonlítva - közölte a részben a magyar Mol tulajdonában lévő vállalat hétfőn, a zágrábi tőzsde (ZSE) honlapján.
Új fejlemény a Hernádi-Sanader találkozóról
A horvát ügyészség birtokába került egy éttermi biztonsági-kamera felvétel, amin Ivo Sanader volt horvát miniszterelnök és Hernádi Zsolt Mol-vezér közös vacsorája látható egy zágrábi étterem különtermében - írja az Index a Jutarnji list újság címlapjára hivatkozó Srbija blogot idézve. A Mol a hírrel kapcsolatban közölte: kategorikusan visszautasít minden gyanúsítgatást.
A Mol és az INA ügyei is szóba kerültek az államfői találkozón
A magyar és a horvát energetikai cégekhez kapcsolódóan az INA privatizációjával összefüggő korrupciógyanúk és azok a horvát tervek is szóba kerültek a magyar-horvát államfői megbeszéléseken, hogy korlátozzák a külföldi tulajdon arányát az INA-ban.