Fejlesztésekről tárgyalnának a horvátok a Mollal
A horvát kormány nem kívánja eladni az INA részvényeit, inkább a társaság fejlesztéséről tárgyalnának a Mollal.
Fejlesztésekről tárgyalnának a horvátok a Mollal
A horvát kormány nem kívánja eladni az INA részvényeit, inkább a társaság fejlesztéséről tárgyalnának a Mollal.
Tagadja a korrupciós vádakat a Mol - a horvátok viszont bekeményítenének
A Mol továbbra is alaptalannak tartja a Hernádi Zsolt elleni horvát korrupciós vádakat. Déli szomszédainknál európai elfogatóparancs kiadása is felmerült.
Az INA 25 százalékkal növelte exportját az első negyedévben
Az INA horvát olajipari társaság mintegy 7 milliárd kuna árbevételt ért el az idén az első negyedévben, lényegében ugyanannyit, mint egy évvel korábban, miközben exportja 25 százalékkal nőtt a tavalyi év hasonló időszakához képest.
Navracsics a Mol-ról beszélt egy horvát tévében
Navracsics Tibor volt a vendége péntek este a horvát közszolgálati televízió (HTV) Tema dana (A nap témája) című aktuálpolitikai műsorának, amelyben a magyar miniszterelnök-helyettest a egyebek mellett a Mol-ról, valamint a magyar közigazgatási reform tapasztalatairól kérdezték.
Óriás hitelkeretet kötött az INA
A Mol után az INA is hitelkeret megállapodást kötött.