BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

húsvét

04.
01.
13:36

Húsvéti ellenőrzés: az üzletek felében nem stimmelt valami

A március elején indult húsvéti fogyasztóvédelmi ellenőrzések során 7,5 millió forint bírságot szabtak ki a hatósági ellenőrök, a tavalyi 43 százalékkal szemben az idén az ellenőrzött üzletek 46 százalékában találtak szabálytalanságot - mondta Koszorús László, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkára szerdán sajtótájékoztatón, Budapesten.

Szerző(k):
Inforádió
MTI ,