BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
header

horvátország

10.
25.
16:02

Hernádi Zsoltra két év börtönt szabtak ki Horvátországban (reagált a Mol)

A horvát legfelsőbb bíróság megerősítette a Zágráb megyei bíróság elsőfokú elmarasztaló ítéletét Ivo Sanader volt horvát kormányfő és Hernádi Zsolt, a Mol Nyrt. elnök-vezérigazgatója egyesített perében - közölte a Jutarnji List című horvát napilap. - Hernádi Zsolt a horvát alkotmánybírósághoz fordul jogorvoslatért - közölte a hírre reagálva a Mol.

Szerző(k):
Domokos Erika