BUX 139454.80 0,43 %
OTP 45690 0,86 %
header

horvátország

08.
17.
09:38

Tízből négy magyar Horvátországban nyaralt

A koronavírus miatt a magyarok többsége óvatosan tervezte idei nyaralását: a külföldi utazást választók többsége közeli desztinációt célzott meg. A Netrisk.hu már megkötött utasbiztosításai alapján megállapítható, hogy júliusban a célországok közül messze Horvátországba utaztak a legtöbben, 40 százaléknyian, miközben az olasz és görög nyaralást választók aránya 11, illetve 10 százalék volt. Az Európán kívüli utazások aránya alig érte el az 1 százalékot.

Szerző(k):
Herman Bernadett