Új eszközt vet be a horvát rendőrség az autósok kiszűrésére
A horvát rendőrség augusztus 31. óta a külföldi rendszámú autóval közlekedő, és Horvátországban lakhellyel nem rendelkező autósokról is tudni fogja, ha korábban szabálysértést követtek el az ország útjain és azért a büntetést nem fizették be - írja a Total Croatia News.




