BUX 139194.99 -0,08 %
OTP 45320 0,04 %
header

hivatal

11.
03.
17:18

Új kötelezettséget írnak elő a középületekre

A közintézmények által üzemeltetett épületekre ötévente energiamegtakarítási intézkedési tervet kell készíteni, a nagyvállalatok energia auditja továbbra is négyévente kötelező, viszont ezután kötelezően regisztrálniuk kell magukat, ami százezer forintjukba kerül - egyebek mellett ezt tartalmazza a Seszták Miklós nemzeti fejlesztési miniszter által jegyzett törvényjavaslat, amely a napokban került a parlament elé.

Szerző(k):
Németh Géza