Nagyot bukik, aki nem várt a nyugdíjba vonulással - néhány hónap is számít!
Az Azénpénzem.hu néhány olvasója azt panaszolta: rosszul tette, hogy „nem hallgatott a jó szóra”, és nem ment el még decemberben nyugdíjba. Pedig aki év elején vonul nyugállományba, az kifejezetten magasabb ellátásra számíthat, azzal együtt, hogy az ügyintézés ilyenkor valóban nehézkesebb.




