Ebből a felfutásból kimarad Magyarország - az egészségünk bánja
Egy év alatt 50 százalékkal nőtt a Magyarországon újonnan forgalomba helyezett alternatív - vagyis nem benzines vagy dízel - meghajtású személygépkocsik száma, ami látszólag jó eredmény az EU-ban mért feleekkora tempóhoz képest. Bár ezzel együtt is csak pár száz ilyen autó fogyott, a régióban mégsem vagyunk sereghajtók.



