Védelmi működés miatt leállt Paks egyik reaktorblokkja
A villamos hálózat külső hatásra történt meghibásodása miatt kiesett a paksi atomerőmű 2. blokkja - közölte honlapján szerdán az atomerőmű.
Védelmi működés miatt leállt Paks egyik reaktorblokkja
A villamos hálózat külső hatásra történt meghibásodása miatt kiesett a paksi atomerőmű 2. blokkja - közölte honlapján szerdán az atomerőmű.
Telekom-ügyfelek, figyelem! Gond van a szolgáltatással (frissítve)
Kedd délelőtt 10 óra magasságában érkezett az első panasz a Telekom Facebook-oldalára, hogy Budapest területén nem lehet telefonálni - vette észre a 24.hu a jelzéseket. A szolgáltató elismerte, hogy fennakadások vannak a hálózatán.
Gond volt Pakson a kettes blokkban
Még szombaton az erőmű 2. blokkján 100 MW-ot meghaladó teljesítménycsökkenés történt - írja az Országos Atomenergia Hivatal (OAH).
Beismerte a végzetes hibát a Boeing vezére
A Boeing amerikai repülőgépgyártó óriásvállalat vezetője vasárnap elismerte, hogy cége hibát követett el a 737 MAX típusú gépekkel kapcsolatban, és időbe telik a bizalom visszaszerzése két személyszállító gépük lezuhanása után - írta az MTI-re hivatkozva a 444.hu.
Szeret repülővel utazni? - Új figyelmeztetés érkezett
Az amerikai légügyi hatóság újabb hibára figyelmezteti a Boeing 737-es gépeket használó légitársaságokat és az utazókat. Egyes repülők szárnyában rossz alkatrészek vannak, amelyek ha nem is katasztrófát, de bajt okozhatnak.