BUX 139551.24 0,18 %
OTP 45470 0,38 %
header

hernádi_zsolt

09.
13.
18:43

A horvátok bele is szálltak a magyar kormányba, meg nem is

Horvátország osztja azokat az aggodalmakat, amelyeket az Európai Parlamentben (EP) szerdán elfogadott Sargentini-jelentés Magyarországgal szemben megfogalmazott, de úgy véli, hogy a kérdéssel az Európai Bizottságnak (EB) kellett volna foglalkoznia, nem pedig az EP-nek, s a kormányzó Horvát Demokratikus Közösség (HDZ) EP-képviselői ezért nem szavazták meg a dokumentumot - mondta Andrej Plenkovic horvát kormányfő újságíróknak csütörtökön Pulán.

Szerző(k):
Szász Péter