Újabb visszajelzést kapott az Orbán-kormány - ezt nem teszik ki az ablakba
A magyar kis- és középvállalatok cégvezetői nem akarják, hogy a kormány az egészségügyi és az oktatási kiadásokat csökkentse annak érdekében, hogy mérsékelhesse a munkabérekre rakódó közterheket. Elégségesre értékelik az Orbán-kormány teljesítményét a munkaerőhiány enyhítésében.




