Pénzhamisítók buktak le Erdélyben - Egy magyar autó is képbe került
Hatvanhárom-ezer eurót (közel 19 millió forint) foglalt le százeurós, vélhetően hamis címletekben a román rendőrség szervezett bűnözés elleni osztálya három férfitól a Maros megyei Radnóton (Iernut) - közölte kedden az Agerpres hírügynökség.



