A hőség miatt kipusztultak a halak
Mintegy száz tonna hal elpusztult a dél-morvaországi Nesyt tóban a tartós szárazság miatt - adta hírül az MTI.
A hőség miatt kipusztultak a halak
Mintegy száz tonna hal elpusztult a dél-morvaországi Nesyt tóban a tartós szárazság miatt - adta hírül az MTI.
Nem bírták a 27 fokos vizet a halak a Rajnában
Tömegével pusztulnak a Rajnában a halak Svájcnál a hőség miatt: több mint egy tonna elpusztult pénzes pért fogtak ki az ország északi részén lévő Schaffhausen kantonnál.
Néhány orvhorgász miatt módosít rendeletet a kormány
Aki halastóban állami horgászjegy vagy turista állami horgászjegy nélkül horgászik, az a jövőben bírságra számíthat. Évente 30 ilyen orvhorgászt csípnek fülön.
Egyen halat! - üzeni az agrárminiszter
Az Agrárminisztérium azon dolgozik, hogy a jelenleg fejenként 5,7 kilogrammos éves magyarországi halfogyasztás minél előbb megduplázódjon - mondta Nagy István agrárminiszter szombaton Mohácson, a II. Dunamenti Halfesztiválon, az agrárminisztérium közleménye szerint.
Figyelmeztetés a Horvátországba utazóknak!
Nagyon komoly büntetést kockáztat az, aki engedély nélkül pecázik az Adrián - hívta fel a figyelmet a Pénzcentrum.