Karácsony hevesen bírálja a kormányt
A főváros megtámadja a budapesti kormányhivatal határozatát, amelynek értelmében nem nyílhat hajléktalanszálló a Városháza épületében - írta Karácsony Gergely főpolgármester szerdán Facebook-oldalán. Egy másik bejegyzésében azt közölte, hogy a jobboldali polgármesterek egy lépésében azt látja, hogy őket is zavarja, hogy a kormány elvette az önkormányzatok legfontosabb bevételeit.




