Felmelegítették a kormány régi tervét
Újra napirendre vették a budapesti aluljárók éjszakai lezárásának tervét. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) javaslatát a tárcavezető Kásler Miklós vinné a kormány elé, szeptemberben akár már a legmagasabb kormányzati szinten egyeztetnek róla - értesült a hvg.hu.



