Rekordnyereséget hozott az LG Electronicsnak a járvány
Rekordnyereséget ért el a negyedik negyedévben a dél-koreai LG Electronics elektronikai és elektromos készülék- és berendezésgyártó konszern, miután a pandémia alatt megugrott a cég termékei, különösen a televíziók és háztartási gépek iránti kereslet - írja az MTI.




