A BP nagy veszteséggel zárt tavaly
Egy évtizeden belül először zárt veszteséggel a brit BP olajtársaság elsősorban azért, mert a pandémia miatt tavaly bevezetett korlátozások hatására jócskán visszaesett az olajkereslet - írta az MTI a Reutersra hivatkozva.




