Autósok figyelem! - Bedurvulnak a rendőrségi ellenőrzések
A közlekedési bírságolási ügyeket jövő évtől már nem csak egy országos központban (Szombathely) intézi a rendőrség, hanem Kelet-Magyarország területét érintően Vásárosnaményben is. A kormány azzal számol, hogy a több száz új, többfunkciós traffipax üzembe állásával jelentősen megnő majd a közigazgatási hatósági eljárások száma, s ezek kezelésére szükség van egy új szervezetre.

