BUX 139138.00 -0,12 %
OTP 45310 0,02 %
header

győr

09.
19.
08:39

Beszállna az Audi a repülőtér bővítésébe

Az optimista verzió szerint jövő tavasszal elindulhat a Győrhöz közeli Pér repülőterének kifutópálya-hosszabbítást is magában foglaló fejlesztése, a projektbe beszállna az Audi is - írja szerdai számában a Kisalföld. A cikk szerint az új üzemet építő járműgyár fejlesztésének fontos eleme a reptérbővítés, ezért \"a költségek nagyobb részét vállalja a német autóipari óriásvállalat\". A lap úgy értesült, hogy az Audi - akár többségi - tulajdonrészt kíván szerezni a repteret működtető társaságban, amelynek 76 százalékos főtulajdonosa jelenleg a győri önkormányzat.

Szerző(k):
MTI-Eco