BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
header

gyógyszerellátás

10.
26.
17:53

Gyógyszerellátás: egyelőre nem látszik, hogy akar központosítani a kormány

Egyelőre fogalma sincs a gyógyszer-nagykereskedőknek arról, milyen indokok mentén gondolkodik a kormány a gyógyszer-nagykereskedelem központosításáról. A gyógyszerellátás olyan, mint egy pókháló, ha egy ponton beavatkoznak, az az egész rendszert megrázhatja és sérülhet a betegek gyógyszerhez jutása - mondta egy szakmai rendezvényen Küttel Sándor, a Gyógyszernagykereskedők Szövetségének (GYNSZ) elnöke.

Szerző(k):
Szepesi Anita