Vitanap: összeomlott a magyar közoktatás rendszere
Több órán keresztül vitatkoztak az országgyűlési képviselők a hazai oktatás helyzetéről a parlamentben. A vitanapot az ellenzéki pártok kezdeményezték, az oktatásért felelős miniszter Pintér Sándor nem vett részt az ülésen. Szóba került a tanárok sztrájkjogának megszüntetése, a pedagógushiány, a tanárbérek és persze Brüsszel is.




