Hoppon maradtak a bezárt magyar gyár dolgozói - egyre nő a feszültség
Az utolsó havi fizetéssel, végkielégítéssel is adós a januárban bezárt szarvasi üzem tulajdonosa, csaknem kétszázan várják a járandóságukat, csoportosan tervezik a jogorvoslati eljárást elindítani - írja a hvg.hu.




