Vége a legszebb pénzérméknek?
Gazdasági okokra hivatkozva felhagy forgalmi érmék gyártásával és hétfőn ver utoljára euróérmét a belga királyi pénzverde - írja az MTI a La Libre Belgique napilap nyomán.
Vége a legszebb pénzérméknek?
Gazdasági okokra hivatkozva felhagy forgalmi érmék gyártásával és hétfőn ver utoljára euróérmét a belga királyi pénzverde - írja az MTI a La Libre Belgique napilap nyomán.
Százmilliárdos forgalmú cég bővített Tatabányán
Felavatták a dán tulajdonú, gyógyászati segédeszközöket előállító Coloplast új csomagoló és disztribúciós központját Tatabányán. A magyar cég több mint százmilliárdos forgalmat bonyolít.
Így támogatja a magyar állam a nagyvállalatokat
A 2015-ben még 3 milliárd forintos kerettel induló nagyvállalati beruházási programban tavaly már 35 társaság 24,3 milliárd forint támogatást kapott, amellyel 61,5 milliárd forint értékű beruházás valósult meg - közölte Marczinkó Zoltán, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) kiemelt vállalati kapcsolatokért felelős helyettes államtitkára Tégláson, a Hajdu cégcsoport projektzáró rendezvényén.
Több mint egymillió eurós beruházással bővült a vasalógyár
Több mint egymillió euró értékben bővítette gyártókapacitását a svájci központú Laurastar Magyarországon. Az elsősorban prémium kategóriás vasalókat gyártó és forgalmazó cégcsoport négyezer négyzetméter alapterületű üzemcsarnokot épített Kapuváron - írta az MTI.
Megkongatták a vészharangot az Opel magyar motorgyára felett?
Kivezetheti a piacról az Opel új tulajdonosa az autómárka régi motorjait, ami megkérdőjelezheti a cég szentgotthárdi üzemének jövőjét is.