Jó hír jött a csokoládé szerelmeseinek
Egy dán csokoládégyártó Lengyelországban bővíti termelését, amely 130 munkahelyet teremt. A termelés nagyját exportálják.
Jó hír jött a csokoládé szerelmeseinek
Egy dán csokoládégyártó Lengyelországban bővíti termelését, amely 130 munkahelyet teremt. A termelés nagyját exportálják.
Helyreigazítás
Helyreigazítás a 2018. január 30-én napján megjelent Inkább több bért fizet, de nem Magyarországon fejleszt az autóipari multi című cikk kapcsán.
Új autóipari gyár épül Debrecenben
A Continental új elektronikai gyárat létesít Debrecenben. A zöldmezős beruházás 2018 harmadik negyedévében kezdődik, a gyártás pedig várhatóan 2020 harmadik negyedévében indul.
Még több energiaitalt ihat a magyar
Megkezdte legújabb fémdobozos töltősorának telepítését a Hell Energy Magyarország Kft. szikszói gyárában, az 5 milliárd forintos beruházással több mint duplájára növeli gyártókapacitását az energiaitalt gyártó társaság, és mintegy 70 új munkahelyet teremt a hátrányos helyzetű borsodi régióban - közölte a cég az MTI-vel.
Nem győzik a csokigyártást a lengyelek
Néhány éven belül kimeríti minden termelésbővítési lehetőségét a Wedel, Lengyelország legnagyobb csokigyára. Kevesen tudják, hogy Európában a lengyel piac kínálja a legnagyobb csokiválasztékot.